KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12837185
nr 1283 7185
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Kust, 35/360. Signerad, -87, Motivet: 44x65 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 20:02:29
21/10 15:46:31
21 okt
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén